„ELEK APÓ MESÉI” - LEGENDÁK ÉS MONDÁK NYOMÁBAN ERDÉLYBEN

Ezt a címet viselte a Határtalanul 15-05-0356 számú pályázat keretében megvalósított, hetedik osztályosok számára kiírt tanulmányi kirándulás, melyen 41 diák vett részt Erdélyben, 2016. június 01-05. között, 1 514 000 Ft-os támogatás segítségével. Öt pedagógus valósította meg a programot: Dr. Halász Mátyásné és Bondár Enikő osztályfőnökök, valamint Maróti Pál, Endre Mihály és Miskolczy István.

Nagyon színes programot sikerült megvalósítani, többek között Aradra, Dévára, Gyergyószentmiklósra, Csíksomlyóra, Fehéregyházára, Kisbaconba is ellátogattak tanulóink. Tanulmányi kirándulásuk fénypontja a gyergyószentmiklósi Szent Erzsébet Idősek Otthonában a Nemzeti összetartozás napja alkalmából bemutatott műsoruk volt.