TIOP - Fenntarthatóság

Iskolánk a TIOP-1.1.1-12/1 "Intézményi informatikai infrastruktúra fejlesztése a közoktatásban" kiemelt projekt keretében jelentős fejlesztésben részesült az idei tanév során. Ennek részeként az intézmény 16 asztali számítógéppel gazdagodott amellyel lehetőség nyílik egy komplett nyelvi labor kiépítésére, amit nem csak nyelvi órákon, hanem szinte minden órán igénybe vehetnek a pedagógusok, és diákok egyaránt. A 14 laptopot a pedagógusok kapták egyéni használatra, a tanórákra való felkészüléshez, és az azokon történő alkalmazáshoz. A tanulók 10 táblagépet vehetnek igénybe a tanórákon, szakkörökön, képességfejlesztő foglalkozásokon.  Az eszközökre jogtiszta programok vannak telepítve. Ezeken kívül 9 fixen felszerelt projektorral is gazdagabbak lettünk. A projektorok, és az asztali PC-k üzembe helyezése még folyamatban van, mert nyelvi labor kiépítése egyenlőre még nem valósult meg, de reméljük hamarosan azok is a tanulók mindennapjainak részei lesznek.

Az IKT eszközök tanórai alkalmazásáról készült képeket honlapunkon folyamatosan közzétesszük.

A pályázattal kapcsolatos hírek, feltételek megtekintése