TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001- TIE PROGRAM

Iskolánk részt vesz a „Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, többcélú intézményekben valamint szabadidős közösségi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával” című pályázat megvalósításában.

A program célja: A közösségi testmozgást ösztönző és egészségfejlesztési programok bevezetése, az iskolai programokhoz szükséges eszközök beszerzése, a diákok egészséges életmódra nevelése, a megyei „Hétpróba” események (Bartók Béla próba, Szent László próba, Kinizsi próba, Maraton próba, Búvár Kund próba,„Egyem vagy, ne egyem”próba, Hogyan mondjam el Neked” próba) szervezése.

A program 18 megyében összesen 288 nevelési-oktatási intézményben valósul meg.

Intézményi koordinátorok: Ivicz Lázár József, Ivicz Ivett, Maróti Pálné és Bondár Enikő.