Tanáraink 2015/2016


 

  Név megjelenítéséhez vigye az egeret a pedagógus fölé

 

Pedagógusok iskolai végzettsége, szakképzetsége >>> pdf doc


Fogadóórák helye, ideje
Ssz. Fogadóórát tartó tanár Fogadóóra helye Fogadóóra ideje
       
1. Bondár Enikő  matematika szertár     tanári szoba első hét kedd 14.30 - 15.30           szerda 13.30 - 15.30 gyv. fogadás
2. Barcsik Edit Mária 15. tanterem első szerda 16.30 - 17.30
3. Bartáné Füle Bianka tanári szoba utolsó péntek 11.50 - 12.35
4. Bodor Melinda 2.-os napközis terem első kedd 16.00 - 17.00
5. Borbélyné Megyeri Marianna terem első hétfő 13.00 - 14.00
6. Deák Lajosné kémia terem első kedd 14.00 - 14.45
7. Dömötörné Tar Margit biológia szertár első hétfő 14.00 - 15.00
8. Endre Mihály igazgatóhelyettes iroda első kedd 14.30 - 15.30
9. Fehér Emil testnevelés iroda első kedd 14.00 - 15.00
10. Fekete Barbara orvosi szoba szerda 12.40 - 13.25
11. Francia Csaba tanári szoba minden hétfő 9.45 - 10.00
12. Gyovainé Szolnoki Lilla tanári szoba első kedd 16.00 - 17.00
13. Győri Istvánné Igazgatói iroda első kedd 14.00 - 15.00
14. Győri Tamás tanári szoba első hétfő 12.35 - 13.25
15. Ivicz Ivett Zita tanári szoba első szerda 13.30 - 14.30
16. Ivicz Lázár testnevelés iroda első hét hétfő 14.15
17. Ivicz Lázárné tanári szoba első szerda 10.55 - 11.40
18. Kalmárné Palásti Mónika tanári szoba első hétfő 12.00 - 13.00
19. Kemény Csilla tanári szoba utolsó csütörtök 16.00 - 17.00
20. Kissné Kócsó Andrea 3.c osztályterme első hétfő 14.00 - 15.00
21. Kozmáné László Zsuzsanna tanári szoba első hétfő 10.00 - 11.00
22. Kővágóné Kálmán Klára matematika szertár "A" héten csütörtök 6.óra   
"B" héten szerda 6. óra
23. Maróti Pál matematika szertár első kedd 14.00 - 15.00
24. Maróti Pálné matematika szertár első kedd 14.00 - 15.00
25. Miskolczy István tanári szoba első csütörtök 14.00 - 15.00
26. Nagy Erika Melinda tanári szoba minden szerda 11.50 - 12.35
27. Novák Éva tanári szoba kedd 12.35 - 13.25
28. Novák Lászlóné 2.a terme utolsó hét péntek 13.00 - 14.00
29. Somodi Ida tanári szoba első kedd 16.00 - 17.00
30. Suba Jánosné igazgatóhelyettes iroda első kedd 14.30 - 15.30
31. Szőke Éva 32. terem első péntek 14.00 - 15.00
32. Tallóné Farkas Krisztina fejlesztő szoba utolsó kedd 10.55 - 11.40
33. Tamási Gergely 36 terem utolsó kedd 6.óra
34. Tóthné Mátyus Monika tanári szoba első hét csütörtök 13.00 - 14.00
35. Ürmösné Csányi Éva tanári szoba első hétfő 11.00 - 12.00

 

 



 
Látogatók száma:

látogató számláló

Készült 2011 | Tiszaalpár| Árpád Fejedelem Általános Iskola | Oldalt készítette : Endre Mihály